Foteliki   Jest 35 produktów.

Foteliki samochodowe dla dzieci firmy Fecaro 3-36, 9-36, 15-36 kg Łódź

Foteliki samochodowe dla dzieci Fecaro Łódź

Bezpieczeństwo dziecka dla każdego rodzica jest najważniejsze. Bez względu na to, czy ono siedzi, leży, idzie, czy tym bardziej jedzie samochodem, musi czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego dobór fotelika nie jest prostym zadaniem. Wymaga czasu, cierpliwości i odpowiedniej wiedzy, bo bez tego trudno jest przede wszystkim ustalić, czego właściwie potrzebuje dziecko. Warto więc w pierwszej kolejności zgłębić temat fotelików samochodowych, a następnie określić potrzeby swojego dziecka, aby móc dokonać właściwego wyboru.

Najlepsze foteliki samochodowe we wszystkich kategoriach wagowych 3-36, 9-36, 15-36 kg.

Wybór fotelików samochodowych jest duży

Foteliki samochodowe różnią się ze względu na przedział wagowy, który prezentuje się następująco: 0-13 kg, 0-18 kg, 9-18 kg, 9-25 kg, 9-36 kg, 15-36 kg. Tak więc inny fotelik będzie użytkowało dziecko ważące 5 kg, a zupełnie inny, gdy jego waga wzrośnie do 25 kg. Ponadto foteliki te mogą mieć różne funkcje. Niektóre modele są wyposażone w poduszki rozkładające równomiernie obciążenie. W wybranych na przykład można regulować wysokość i szerokość fotelika, aby móc dopasować go do potrzeb rosnącego dziecka. W sprzedaży również są dostępne foteliki, które mają jednocześnie funkcję nosidełka. Z obserwacji wynika, iż różnią się nie tylko wyglądem, ale również producentem i cenami. Wybór fotelików samochodowych jest duży, a decyzja należy do każdego z osobna.

Czym kierować się przy wyborze fotelika?

Wybierając fotelik dla swojego dziecka, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę to, ile ma ono lat oraz ile waży. Dopiero później można skupiać się na funkcjach i wyglądzie. Foteliki samochodowe dziś produkowane są w uniwersalnych kolorach, więc to tylko plus dla rodziców, gdyż wówczas jeden fotelik może służyć wszystkim dzieciom niezależnie od płci. Wybierając fotelik samochodowy, należy skupić się na jakości wykonania, bezpieczeństwie dziecka i jego wygodzie. Funkcje jak najbardziej mają tu znaczenie. Natomiast cena nie. Można przy swoim wyborze uwzględnić producenta, ale nie jest to konieczne. Do najpopularniejszych należą foteliki samochodowe dla dzieci Recaro.

Sortuj wg