BABYSAFE Brown Husky Fotelik 9-36 kg

379,00 zł


Husky BrownHusky

Husky – to wybór na wiele lat

Fotelik Husky – rośnie razem z dzieckiem - posiada możliwość regulacji pozycji spoczynkowej oraz wysokości i szerokości oparcia fotelika. Możliwość regulacji w 3 płaszczyznach, pozwala dostosować wielkość fotelika do wzrostu i wagi dziecka.

4 letnia gwarancja czyni z niego bezpieczny wybór w każdym wymiarze

Fotelik dla dzieci od ok. 9 miesięcy do 12 lat (9-36 kg) grupa wagowa ECE I/II/III. BabySafe Sport HUSKY to jeden z najszerszych fotelików na rynku w tej grupie wagowej. W foteliku zainstalowano zintegrowane pięciopunktowe pasy wewnętrzne zapewniające bezpieczeństwo dziecka w grupie wiekowej od 9 miesięcy do ok. 4 lat. Przy dostosowaniu wysokości zagłówka do wzrostu dziecka pasy przesuwają się na właściwą pozycję zapewniając optymalną ochronę dziecka. Od momentu kiedy trzyletnie lub starsze dziecko osiągnie wagę 15 kg wystarczy wymontować wewnętrzne pasy pięciopunktowe i przypinać małego podróżnika trzypunktowym pasem samochodowym.

Zgodnie z nowymi wymogami dotyczącymi przewożenia dzieci w samochodach fotelik BabySafe Husky został zaprojektowany dla zapewnia ochrony również przy bocznych uderzeniach. Fotelik wykonany jest z wytrzymałego i elastycznego tworzywa.


W miarę rośnięcia dziecka fotelik dostosowuje się dla najlepszej ochrony i komfortu użytkowania.

Grupa I (9-18kg)
Dziecko przypinane jest 5-cio punktowymi pasami fotelika. Pasy posiadają osłony na ramiona i krocze. Centralna regulacja długości pasa upraszcza obsługę do minimum. W tej grupie wagowej zagłówek posiada 3 pozycje regulacji wysokości. Fotelik przypina się 3-punktowymi pasami do samochodu. Podczas podnoszenia zagłówka automatycznie podnosi się górny punkt mocowania pasów na ramiona dziecka.

 


Grupa II i III (15-36kg)
Po zdemontowaniu pasów fotelika wraz z regulacją wysokości zagłówka reguluje się rówież szerokość na ramiona. W ten sposób fotelik jest bardzo komfortowy dla dzieci. Regulacja na boki poprawia również boczną ochronę ramion, gdyż wraz ze wzrostem dziecka ramiona zawsze będą głębiej w foteliku a tym samym lepiej chronione przy bocznych uderzeniach.

 

Tapicerka modelu HUSKY 2015 wykonana jest z najnowszej wytrzymałej tkaniny Seude
Tkanina posiada perforację dla poprawy cyrkulacji powietrza. Można ją zdejmować do prania.

FOTELIK POSIADA HOMOLOGACJĘ   ECE R44/04

Regulowany zagłówek
Głęboki obszerny zagłówek
Regulowana szerokość fotela
Pięciopunktowe pasy
Wysokie stałe podłokietniki
Regulowany kąt nachylenia
Regulowana głębokość siedzenia

NOWOŚĆ 2015
REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-3 dni roboczych
PRZEDZIAŁ WAGOWY OD 9-36 KG
MONTAŻ PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY TAK
MONTAŻ ZA POMOCĄ PASA BEZPIECZEŃSTWA TAK
OPCJA MONTAŻU NA BAZIE NIE
REGULACJA KĄTA NACHYLENIA SIEDZISKA I OPARCIA TAK
ZAGŁÓWEK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI TAK
ZDEJMOWANA TAPICERKA DO PRANIA TAK