FOTELIK BABYSAFE CHART 15-36kg BLACK

389,00 zł


BABYSAFE CHART BLACKBezpieczeństwo na lata

Nasze foteliki zaprojektowaliśmy tak aby zapewniały bezpieczeństwo i komfort przez wiele lat. Fotelik Husky to prawdziwy mistrz w tej kategorii – „rośnie" razem ze swoim pasażerem zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo od 3-ego aż do 12 roku życia. Dodatkowo cała gama fotelików Chart objęta jest czteroletnią gwarancją.

 

 

 

 

 

Fotelik Chart to prawdziwy mistrz ekstremalnych osiągów. Złożony czeka na chwilę startu zajmując niewiele miejsca w bagażniku. Gdy padnie komenda do podróży w jednej sekundzie staje się komfortowym i bezpiecznym fotelem. Wygodę pasażera zapewnia płynna regulacja szerokości i wysokości fotela oraz regulacja kąta nachylenia oparcia. Poszycie wykonane z antypotnej tkaniny o strukturze plastra miodu zapewnia komfortową podróż. Wysokie osłony boczne, regulowana wysokość zagłówka, wysokie siedzisko - wszystko to sprawia, że Chart dając niespotykaną wygodę użytkowania nie traci nic z walorów bezpieczeństwa.

 

 

Fotelik posiada 3 pozycyjną regulację kąta pochylenia, niezależną regulację szerokości w rmionach i wysokości zagłówka.

 

W grupach wagowych 2 i 3 (15-36kg) dziecko przypina się razem z fotelikiem pasem samochodowym. Górny pas przeprowadza się wówczas poprzez uchwyty w zagłówku. Fotelik można zamontować na każdym miejscu siedzenia pod warunkiem, że samochód dysponuje w tym miejscu 3 punktowym pasem. NIE WOLNO zapinać dziecka z fotelikiem tylko pasem biodrowym.

Tapicerka modelu Chart wykonana jest z antypotowej tkaniny


 

Ustawiasz zagłówek w dolnym położeniu
Rozszerzasz o jeden stopień osłony boczne
Wciskasz przycisk składania oparcia
GOTOWE


REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-5 dni roboczych