Chicco YOUniverse Fotelik 9-36 kg red

689,00 zł


YOUniverse redYouniverse to nowość w kategorii wiekowej od ok. 9-12 miesięcy aż do ok. 12 roku życia. Fotelik jest zatwierdzony do przewozu dzieci ważących od 9. do 36. kilogramów, zgodnie z normą ECE R44/04.

Grupa 1/2/3

Fotelik YOUniverse jest dopuszczony do przewożenia dzieci o wadze 9 do 36 kg zgodnie z normą ECE R44/04 . W foteliku w wersji dla Grupy 1 dziecko zabezpieczone jest 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa zintegrowanymi z fotelikiem. Dziecko starsze podróżuje już w ustawieniu odpowiadającym Grupie 2/3. Zapięte jest samochodowymi pasami bezpieczeństwa. W obydwu Grupach fotelik jest zainstalowany w aucie za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa
 

Rozkładane oparcie

Fotelik YOUniverse ma rozkładane oparcie, dla jak najwygodniejszych drzemek w trakcie podroży

Grupa 1

W Grupie 1 (dla dzieci o wadze 9-18 kg) fotelik YOUniverse montuje się przodem do kierunku jazdy. Dziecko powinno być zapięte fotelikowymi pasami bezpieczeństwa, natomiast fotelik zapięty samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

Grupa 2/3

W Grupie 2/3 (dla dzieci o wadze15-36 kg), fotelik YOUniverse zaczyna towarzyszyć dziecku w kolejnych fazach rozwoju. Fotelik musi być zamontowany przodem do kierunku jazdy, przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa
 

Regulacja

Pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek fotelika YOUniverse można regulować jednocześnie, w łatwy i intuicyjny sposób.

Fotelik Chico YOUniverse

Chicco Fotelik Youniverse przygotowany został z myślą o dzieciach od 3 do 12 roku życia lub w przedziale wagowym 9-36 kg. Fotelik montowany jest przy użyciu pasów bezpieczeństwa znajdujących się w samochodzie i ustawiany przodem do kierunku jazdy. Ma regulowany zagłówek oraz pasy, co pozwala na pełne jego dostosowania do potrzeb i wzrostu dziecka. Jest możliwość odchylenia oparcia, gdy dziecko zaśnie podczas podróży.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-10 dni roboczych