CHICCO POLLY SWING UP 2w1 SPRING

489,00 zł


POLLY SWING UP SPRING

POLLY SWING UP 2w1

Więcej informacjiHuśtawka Polly to huśtawka dla niemowląt, która umożliwia niemowlętom relaks i zabawę w półsiedzącej pozycji, zarówno w domu jak i na dworze. Wyposażona została w daszek przeciwsłoneczny, aby chronić maleństwo przed działaniem promieni słonecznych oraz automatyczny system bujania w czterech prędkościach.
Natężenie kołysania kontrolowane jest za pomocą dołączonego pilota, który umożliwia mamie nastawianie z odległości odpowiedniego tempa bujania jak i włączania melodii- odgłosów natury, muzyki czy nawet bicia serca - dźwięk ten przywołuje maleństwu wspomnienia o jego życiu prenatalnym w łonie matki, a co za tym idzie, daje poczucie bezpieczeństwa. Huśtawka wyposażona została w specjalny, modułowy, ergonomiczny materac redukcyjny ze specjalnym klinem, aby podtrzymywać niemowlę w prawidłowej pozycji, a podwójna warstwa materiału w górnej części materacyka przyjemnie otula jego główkę. Materac dopasowuje się do potrzeb rosnącego dziecka i można go wyjąć, kiedy dziecko potrzebuje więcej miejsca w siedzisku.
W komplecie wyjmowana tacka z barierką krokową, trzy doczepiane zabawki oraz urządzenie wibrujące. Miękkie zabawki wspomagające rozwój zmysłów dziecka: słuchu, dotyku oraz wzroku.


Wymiary: 67x89x93 cm
Wymiary po złożeniu: 61x18,5x102 cm
Waga: 8 kg
Idealny od 0 do 6 miesięcy

REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-10 dni roboczych
CENA produktu w sklepie internetowym może się różnić od ceny,w sklepie stacjnarnym przy ul. Piortkowskiej 164 w Lodzi