LONPOS 864 - GRY LOGICZNE

109,00 zł


LONPOS 864Układanka Lonpos 864 została zaprojektowana specjalnie, by ćwiczyć sprawność umysłową oraz wszystkie rodzaje inteligencji: logiczną,  wizualno-przestrzenną oraz ruchową. Gra zawiera aż 864 dwuwymiarowe zadania podzielone na 8 poziomów trudności.

W pudełku znajdziesz 12 kolorowych klocków o różnych kształtach, kasetkę oraz trzy książeczki z zadaniami. W każdej książeczce znajduje się 288 wyzwań. Lonpos 864 oprócz ilości zadań różni się od pozostałych tym, że do ich rozwiązania nie należy używać wszystkich klocków, ale zgodnie z wybraną opcją (książeczką) odłożyć wskazany klocek, a pozostałe ułożyć tak, by wypełniły całą kasetkę.

Gra logiczna Lonpos 864 posiada duże klocki, dzięki temu jest szczególnie lubiana przez najmłodszych oraz osoby starsze wiekiem.
Jak grać?

    Wyjmij wszystkie klocki z kasetki
    Wybierz jedną z trzech książeczek i odłóż wskazany klocek do górnej części kasetki
    Zamknij wieczko i zapomnij o schowanym klocku, gdyż do rozwiązania wszystkich 288 zadań z tej książeczki nie będzie Ci on potrzebny
    Wybierz zadanie z książeczki (najlepiej  zacznij od pierwszego)
    Ułóż konfigurację startową zgodnie z przedstawioną ilustracją
    Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełniły całą kasetkę. Pamiętaj, iż konfiguracji startowej nie należy zmieniać!

Gra logiczna Lonpos 864 2D - kroki 2 Gra logiczna Lonpos 864 2D - kroki 3 Gra logiczna Lonpos 864 2D - kroki 4

Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.

W załączonych książeczkach pod każdym zadaniem znajdziesz miejsce, gdzie możesz wpisać czas rozwiązania zadania oraz datę Twojego sukcesu. Jeśli chcesz zapamiętać rozwiązanie, możesz pomalować puste pola na ilustracji zadaniowej zgodnie z kolorami klocków, które ułożyłeś. Możesz  też oznaczyć pola literami alfabetu odpowiadającymi poszczególnym klockom.
Rzuć wyzwanie znajomym!

Wybierz poziom trudności, rzuć kostkami do gry i odczytaj z książeczki numer zadania dla kolejnego gracza!

REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-5 dni roboczych