Klocki LEGO 10703 Zestaw kreatywnego konstruktora

99,00 zł


10703Sięgnij po zestaw kreatywnego konstruktora LEGO® Classic i wkrocz do świata niczym nieskrępowanej wyobraźni i pasji tworzenia. Jasne, kolorowe i uniwersalne klocki LEGO pobudzają wyobraźnię do budowania i zabawy. Zestaw zawiera bogaty wybór drzwi, okien, klocków w różnych kształtach i elementów specjalnych, z których stworzysz każdą budowlę. Zestaw oferuje trzy poziomy trudności budowania i zawiera przewodnik, który dostarczy Twojemu dziecku inspiracji i pomoże mu odkryć twórcze zdolności.

Zestaw zawiera ponad 500 elementów w pełnej gamie wesołych barw, które zachęcają do rozwijania kreatywności. Wśród elementów znajdziesz mieszankę klasycznych klocków LEGO®, w tym liczne drzwi i okna oraz kształty i elementy specjalne, z których stworzysz każdy budynek. To świetne uzupełnienie kolekcji klocków LEGO® każdego początkującego budowniczego. Zestaw kreatywnego konstruktora LEGO® Classic wprowadza w świat nieskrępowanej kreatywności i wyobraźni. Trzy poziomy trudności gwarantują dopasowanie do umiejętności każdego budowniczego. Zestaw zawiera separator klocków, który ułatwia budowanie i demontowanie modeli.

Klocki LEGO Juniors 10703 Zestaw kreatywnego konstruktora to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 4 lat.

W zestawie:

  • 502 klocki
  • instrukcja