LEGO Friends 3315 Dom Olivii

599,00 zł


3315Najpiękniejszym budynkiem w całym Heartlake jest bez wątpienia dom Olivii. Mieszka tam razem z mamą i tatą oraz kotkiem. W domku znajduje się sypialnia, salon, kuchnia, łazienka oraz balkon. W otoczeniu domu jest miejsce na grilla, huśtawka a także piękny ogród. Pomóż Olivii przygotować grilla, skoś trawnik i zaproś przyjaciółki do wspólnej zabawy lub wypoczynku. W salonie możecie wspólnie usiąść przed dużym telewizorem, a w ogródku urządzić poczęstunek.  Domek można przebudowywać i dowolnie aranżować, dlatego też zabawie nigdy nie widać końca. Zestaw zawiera wiele akcesorii kuchennych, ogrodowych, 3 figurki mamy, taty oraz Olivii.

Poznaj pięć niezwykłych, uzdolnionych i przebojowych dziewczyn mieszkających w Heartlake City. Urocze bohaterki (Mia, Stephanie, Olivia, Emma i Andrea) bawią się, pracują i przyjaźnią się ze sobą. Uwielbiają wspólnie spędzać czas w domku na drzewie lub na wystawie dla zwierząt. Rozmów nie ma końca podczas zabiegów w salonie piękności lub przy babeczkach i koktajlu w kawiarni. Bohaterki wspólnie odwiedzają dom Olivii oraz wyjeżdżają na letni obóz jeździecki. Wszystkie damy mają swoje hobby: aktorstwo, projektowanie ubrań, leczenie zwierząt a także gotowanie. Przyjaciółki czeka również moc nowych atrakcji: klub lotniczy, jeździecki, motorówka, kabriolet oraz wiele innych. Heartlake to miejsce, gdzie każda dziewczyna nie będzie się nudzić!

Ilość klocków: 695
Wymiary: 480x378x70 mm
Wiek: 6-12 lat

PRAWA AUTORSKIE LEGO and the LEGO logo are trademarks of the LEGO Group C 2009 The LEGO Group. Wszystkie obrazy graficzne oraz znaki towarowe firmy LEGO zostały użyte w celach informacyjnych.
REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-3 dni roboczych
GRUPA WIEKOWA OD 6 LAT
CENA produktu w sklepie internetowym może się różnić od ceny,w sklepie stacjnarnym przy ul. Piortkowskiej 164 w Lodzi