CHICCO BABY HUG 4w1glacial

879,00 złOstatnie sztuki


Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet Baby Hug 4 w 1 Chicco - może służyć jako gondola, leżaczek, podwyższony fotel i krzesełko do karmienia, aby towarzyszyć Tobie i dziecku w każdej porze dnia, od urodzenia do 3 lat. Dzięki czterem obrotowym kółkom i nieskończonemu systemowi regulacji wysokości, Baby Hug 4 w 1 jest idealnym sprzymierzeńcem dla Ciebie i Twojego dziecka, gdziekolwiek jesteś.
Gondola - idealna od pierwszych dni życia. Sprawdza się szczególnie podczas drzemek w ciągu dnia.
    
Leżaczek na stelażu - ustawiasz leżaczek na dokładnie takiej wysokości, jaka jest potrzebna, aby utrzymać z dzieckiem kontakt wzrokowy. Leżaczek jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla dziecka oraz materacyk redukcyjny, który zapewnia maksymalny komfort. Oparcie leżaczka można ustawić na 3 różnych poziomach.

 

Krzesełko do karmienia - począwszy od 6 miesiąca Baby Hug można przekształcić w krzesełko do karmienia, aby ułatwić sobie posiłki na etapie rozszerzania diety. Dzięki 4 obrotowym kółkom z funkcją hamulca Baby Hug można łatwo i bezpiecznie przemieszczać po mieszkaniu. Krzesełko posiada również regulację wysokości - idealnie dopasowuje się do każdego stołu.
    
Fotel - wygodny i praktyczny, idealny dla starszych, siedzących dzieci.

Baby Hug wyposażony jest w elektroniczny panel z zabawkami, który bawi i pobudza ciekawość dziecka. Pałąk wyposażony jest w kilka funkcji, zarówno dźwiękowych (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków muzycznych), jak i świetlnych oraz w 3 miękkie zabawki, które zapewniają rozrywkę maluchowi w czasie zabawy.

Wiek dziecka: 0-36 miesięcy
Wymiary po rozłożeniu: 88/122 x 60 x 85 cm
Wymiary po złożeniu: 60 x 60 x 85 cm
Waga: 10.2 kg
Opakowanie stanowi element produktu.