Łóżeczko dostawne Next2Me Dream Chicco

819,00 zł


Next2MeŁóżeczko dostawne firmy Chicco sprawi, iż nawet w nocy dziecko będzie w pobliżu rodziców, którzy nie będą zmuszeni do zrywania się ze swojego łóżka po usłyszeniu płaczu lub gdy nadejdzie pora karmienia. Next2Me umożliwia maluchowi spanie tuż obok rodziców, jednak nadal w swoim łóżeczku.

Produkt łączy się w bezpieczny sposób z łóżkiem dorosłych za pomocą dwóch pasów. Wykorzystując opcję regulacji wysokości w 11 różnych pozycjach, produkt można dopiąć również do łóżek z szufladami.
        
W ciągu dnia wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się u szczytu opuszczonej ścianki, aby ją unieść. Dzięki temu łóżeczko nadaje się także do samodzielnego użytku w innym miejscu, np. pokoju dziecięcym.
Obracające oraz blokujące się kółka ułatwiają przemieszczanie.
    
Łóżeczko posiada również funkcję bujania, którą aktywuje się stopą, tuż nad ziemią.

Next2Me pozwala na ustawienie łóżeczka w pewnym nachyleniu, które ułatwi dziecku swobodne oddychanie. Wnętrze wyściełano bawełną, zapewniając maluchowi komfort. Gdy produkt stosuje się jako dostawkę, należy mieć pewność, iż pasy mocujące są prawidłowo zapięte. Materac rodziców oraz łóżeczko muszą być dokładnie połączone.
    
 
Wiek dziecka: 0-6 m
Maksymalna waga dziecka: 9 kg
Wymiary rozłożonego łóżeczka: 66/81 x 93 x 69 cm
Wymiary po złożeniu: 95 x 15 cm
Opakowanie stanowi element produktu.