AUTO-SERWIS Super Bryka Garaż SMILY PLAY

89,00 złOstatnie sztuki


 

Auto Serwis Super Bryka to zestaw dedykowany już od 18 miesiąca życia. Jednocześnie to doskonała zabawka dla dwulatka, a także dla 3 latka.

Serwis Super Bryka to garaż i stacja serwisowa w jednym. Zestawem można bawić się samodzielnie lub dołączyć do niego inne tory i zestawy GoGo Kierowco Smily Play lub klocki Smily Play, tworząc całe miasteczko.

Zestaw składa się ze stacji serwisowej, 2 garaży, myjni z podnoszoną platformą i auta
Mówi po polsku, gra melodyjki i miga światłami
W trybie nauki uczy kształtów i kolorów

ZBUDUJ WŁASNE MIASTO
Dlaczego Auto Super Bryka:

Migające światełka zainspirują do zabawy.
Kręte tory rozwiną sprawność ręki,
Duża, kolorowa mata zachęci do realizacji różnorodnych pomysłów,
Mówiące autko stanie się towarzyszem zabawy.

Na dachu garażu są 3 przyciski funkcyjne oraz przełącznik funkcji: teksty, melodie, nauka. Migające neony dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Drzwi garażowe otwierają się przez podniesienie do góry (jak prawdziwa brama garażowa). Auto Wyścigówka wypowiada frazy: „gaz do dechy” „skręcaj”, „hamuj”, „jestem szybki”… Zabawie towarzyszą łagodne odgłosy silnika samochodowego, sygnału policyjnego, a także pogodnych melodyjek…. Gotów do zabawy? …..Start!
Żeby „naprawić” twoje autko musisz wjechać na niebieski podnośnik umieszczony w stanowisku naprawczym. Unieś auto i zdiagnozuj „usterki” jak prawdziwy mechanik. Przeprowadź niezbędne „naprawy” i gotowe. Teraz można sprawne auto przygotować do odbioru. Po „umyciu” w zabawkowym serwisie można je wstawić do jednego z dwóch garaży. Podczas otwierania i zamykania bram garażowych zabawka wydaje dźwięki identyczne jak pracujące prawdziwe urządzenia.

Pamiętaj, że zawsze możesz bawić się wraz ze swoją małą pociechą! Zabawka pozwala wprowadzić dziecko w świat prawdziwej motoryzacji i wyścigów samochodowych.
Zabawka działa w trzech trybach:

Muzyka (migające światełka i wesołe melodie),
Dźwięki (nazwy czynności wykonywanych w warsztacie),
Nauka (podstawowe kolory i kształty).

Tory i garaże z serii Go! Go! można ze sobą dowolnie łączyć. Stwórz własne miasto GoGo City! Gotowy? To do dzieła!… Pamiętaj, że zawsze możesz bawić się wraz ze swoją małą pociechą.
Wymiary opakowania:
35,5 x 23 x 18 cm.
Wymagane baterie: 1 x AA o napięciu 1,5 V (dołączone).
Wiek: +18mc.