Pluszak Pozytywka Lollan

79,00 zł
Teddykompaniet - Twoja Pierwsza Przytulanka Teddykompaniet wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Warto mieć pluszowego przyjaciela zawsze przy sobie, nawet podczas wycieczek poza domem.

Pluszak Pozytywka Lollan wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest bardzo delikatny w dotyku, w sam raz do przytulenia. Mięciutka Lollan idealnie nadaje się do zabawy i przytulania. Zajączek nie tylko spełnia rolę przytulanki, ale po pociągnięciu za ogonek zanuci przemiłą melodię. Pluszak został zaprojektowany specjalnie dla dzieci już od urodzenia: uszyty jest z bezpiecznego pluszu, a wszystkie części zostały solidnie zszyte szwami, których wytrzymałość została przebadana laboratoryjnie.

Gwarantujemy, że dziecko będzie uwielbiało swojego pluszowego misia, a firma Teddykompaniet na zawsze pozostanie dla Was wyznacznikiem najwyższej jakości wśród pluszaków - Teddykompaniet Twoja Pierwsza Przytulanka.

Wielkość: 27 cm,
Przeznaczony dla dzieci 0+,
Można prać w pralce 40 stopniach.
Gwarancja jakości

Zabawki wykonane są z nietoksycznych, odpornych na ogień materiałów i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.