Recaro Monza Nova 2 Seatfix fotelik sam.15-36 kg RacingRed

999,00 zł


Monza N 2 Seatfix RacingRed

Foteliki samochodowe dla dzieci Recaro Monza Nova 15-36 kg Łódź

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej informacji


Ostatnie sztuki


 

RECARO Monza Nova 2 różni się od obecnego modelu Monza Nova materiałami
z jakich wykonano osłony boczne. Wykorzystanie materiału odznaczającego
się lepszymi zdolności absorbowania energii nie wpłynęło na wygląd zewnętrzny
produktu, niemniej jednak RECARO zdecydowało wyróżnić tę znaczącą
modyfikację nową nazwą “Monza Nova 2”. 

RECARO Monza Nova 2 Seatfix to najnowszy fotelik niemieckiego koncernu RECARO, który jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka.
Fotelik Monza Nova Seatfix przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu). RECARO Monza obejmuje 2 grupy wagowe:

II- 15-25kg
III- 22-36kg.


Fotelik wyposażony jest w poduszki rozkładające równomiernie obciążenie, wypełnienia z pianki absorbującej energię uderzenia, w szczególności w obrębie głowy i bioder. Szkielet konstrukcyjny fotelika posiada liczne kanały wentylacyje absorbujące energię wypadku. Wszystko to redukuje niebezpieczeństwo obrażeń dziecka. Stałe podłokietniki zapewniają podróżującemu dziecku dodatkowe boczne trzymanie oraz chronią biodra. Zagłówek fotelika RECARO Monza Nova Seatfix daje możliwość regulacji głębokości pozwalającą ustawić bezpieczną pozycję do spania zachowującą głowę dziecka w strefie ochronnej zagłówka.
Konstruktorzy RECARO nie zapomnieli również o komforcie i wygodzie: system wewnętrznych kanałów wentylacyjnych, przyjemne w dotyku i oddychające tapicerki oraz system głośników wbudowany w zagłówek, do którego można podłączyć odtwarzacz MP3 zapewnią komfort, wygodę i z pewnością umilą dziecku nawet najdłuższą podróż.

Wyposażona w uchwyty Seatfix RECARO Monza Nova Seatfix to fotelik który szybko, łatwo, pewnie i bezpiecznie można przymocować do punktów mocowania Isofix w samochodzie co znacząco wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Wykorzystanie mocowania Isofix powoduje, że przy uderzeniach bocznych pasy samochodowe trzypunktowe którymi przypięte jest dziecko absorbują jedynie jego ciężar bez konieczności przenoszenia ciężaru fotelika.

RECARO Monza Nova Seatfix to wyrafinowana technologia i najwyższej jakości materiały.

Monza Nova Seatfix może być stosowana w samochodach bez mocowań Isofix po wcześniejszym wsunięciu zaczepów Seatfix w foteliku.
  • prosty sposób montażu w samochodzie pasem 3-punktowym
  • Monza obszyta została wysokiej jakości materiałami wzbogaconymi o funkcje ”oddychania” i sportowy wygląd
  • wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka
  • praktyczna miarka ze wzrostem dziecka na zagłówku informująca jak wysoko powinien być ustawiony zagłówek względem wzrostu dziecka
  • możliwość zamocowania dodatkowego podnóżka aby nóżki dziecka nie wisiały w powietrzu
  • wbudowane głośniki w zagłówku i możliwość podłączenia mp3 lub I-poda umilą czas w podróży dziecku
  • elastyczna pianka w siedzisku zapewnia wygodę nawet podczas najdłuższych tras
  • innowacyjna poduszka powietrzna zamocowana w zagłówku pozwala dostosować ułożenie główki dziecka w foteliku
  • doskonały system cyrkulacji powietrza wbudowany w skorupę fotelika i oddychająca tapicerka zapewniają wysoki komfortTapicerka Bellini Soft to zupełnie nowy, wysoce funkcjonalny materiał:
  • jest oddychająca oraz efektywnie odprowadza ciepło
  • posiada aksamitną powłokę oraz gęsty splot tkaniny, dzięki czemu znacznie ogranicza osadzanie się potencjalnych zabrudzeń
  • jest niebywale delikatna i miękka w dotyku
  • wyróżnia się ekskluzywnym wyglądem
  Nasze nowe tapicerki spełniają wymogi Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest. Zostały przetestowane pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. Dodatkowo są one odporne na działanie potu i śliny a także wysoce trudnopalne ( zgodnie z normą ECE-R 44/04).


RECARO Monza montujemy w samochodzie poprzez ustawienie fotelika na odpowiednim miejscu na kanapie samochodu, sprawdzamy czy zagłówek kanapy nie koliduje z zagłówkiem fotelika, jeżeli tak to należy zagłówek kanapy samochodowej wymontować lub odwrócić go o 180 stopni, a następnie maksymalnie docisnąć fotelik do kanapy samochodowej.

Dziecko przypinamy 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu.

W tej kategorii wagowej ważne jest to, żeby pas samochodowy był odpowiednio przeprowadzony przez wskazane (czerwone) miejsca i odpowiednio naciągnięty na dziecku.

Sprawdź czy możesz zamontować ten fotelik w swoim samochodzie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-3 dni roboczych
PRZEDZIAŁ WAGOWY OD 15-36 KG
CENA produktu w sklepie internetowym może się różnić od ceny,w sklepie stacjnarnym przy ul. Piortkowskiej 164 w Lodzi
MONTAŻ PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY TAK
MONTAŻ ZA POMOCĄ PASA BEZPIECZEŃSTWA TAK
ZAGŁÓWEK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI TAK
ZDEJMOWANA TAPICERKA DO PRANIA TAK