Fotelik SPARCO F700i ISOFIX (15-36 kg)

659,00 zł


F700i ISOFIX NIEBIESKO-SZARYFotelik SPARCO F700i ISOFIX (15-36 kg)

 

http://megaurwis.pl/spacrco/f700i/4.jpg

Firma  Sparco  to największy i najbardziej  renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Nasze produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Foteliki Sparco oferują pewność użytkowania oraz dzięki szczegółowej selekcji materiałów użytych podczas produkcji – dobre samopoczucie Twojego malucha.

 


.
Opis przedmiotu

Oryginalny fotelik dziecięcy Sparco przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat – dedykowana waga od 15 do 36 kg. Fotelik posiada welurowe, komfortowe pokrycie, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia, duże i szerokie poduszki oraz głębokie oparcie. Fotelik posiada wiele możliwości regulacji, m.in. kąt nachylenia oparcia oraz regulację wysokości oparcia. Posiada również podłokietnik zwiększający komfort podróżowania dodatkowe ustawienie w pozycji do spania oraz miękko wyściełane ścianki boczne.

 
Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

Grupa: 2+3
Waga: 15-36 kg
Wiek: 4 – 12 lat ( około )
System mocowania: systemem ISOFIX oraz za pomocą pasów bezpieczeństwa
Homologacja: ECE R44/04
    •    Odpowiedni dla dzieci od 4 do 12 lat
•    Regulowany kąt nachylenia oparcia: przesuwa środek ciężkości ciała dziecka z tyłu i zapobiega spadaniu głowy podczas snu
•    Szerokie i głębokie oparcie
•    Duży i szerokie poduszki
•    Regulacja wysokości aby idealnie dopasować oparcie do wzrostu dziecka
•    Jasne i łatwe rozprowadzanie pasa samochodowego
•    Złącza Fix, łatwy i wygodny montaż w pojeździe
•    Ergonomiczny podłokietnik

 

http://megaurwis.pl/spacrco/f700i/7.jpg

Bezpieczeństwo
Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.
Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.
Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa  ECE R44.

 

sparco-instrukcja-3007

 

sparco-certyfikat

 

 


REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-5 dni roboczych