SIEDZISKO BOOSTER FOTELIK SPARCO F100K_czerw-szar 15-36 KG

109,00 zł


F100K_czerw-szarFOTELIK SIEDZISKO BOOSTER SPARCO F100K 15-36 kg Z GWARANCJĄ OD DYSTRYBUTORA TYPU DOOR TO DOOR.

 
Fotelik SPARCO F100K ( 15-36kg )

Firma  Sparco  to największy i najbardziej  renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Nasze produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Foteliki Sparco oferują pewność użytkowania oraz dzięki szczegółowej selekcji materiałów użytych podczas produkcji – dobre samopoczucie Twojego malucha.
.
Opis przedmiotu

Oryginalne i ergonomiczne siedzisko dziecięce Sparco przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat – dedykowana waga od 15 do 36 kg. Siedzisko posiada pokrycie w wielu kombinacjach materiałowych i kolorystycznych, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia.

Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

Grupa: 2 +3
Waga: 15-36 kg
Wiek: 4 – 12 lat  ( około )
System mocowania: uniwersalny za pomocą pasów bezpieczeństwa
Homologacja: ECE R44/04


Bezpieczeństwo
Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.
Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

 


 

DOSTĘPNE KOLORY:


 

f100k

sparco-certyfikat

REALIZACJA ZAMÓWIENIA Dostępność produktu:od 1-5 dni roboczych