CHICCO Edukacyjny Stolik HOBBY

189,00 zł


HOBBY 

Dzieci kochają naśladować dorosłych! Teraz mogą to robić z bezpieczną zabawką wspierajacą ich zainteresowania!

 

Edukacyjny Stolik Hobby oferuje dziecku wiele elektronicznych i manualnych zabaw pobudzających jego zmysły i zainteresowania. Dziecko uczy się pierwszych słów w języku polskim i angielskim. Zabawne dźwięki i piosenki pozwalają mu poznać różne pasje: gotowanie, ogrodnictwo, rysowanie i gra na instrumentach. Zabawa może być dzielona z rówieśnikami i rodzicami. Dzięki temu dziecko uczy się współpracy, a rodzice mają szansę budować więź z dzieckiem.

 


Dotknij symboli warzyw, wyświetlonych na dotykowym ekranie, aby poznać ich nazwy i kolory oraz posłuchać zabawnych melodii.
Przekręć gałkę i słuchaj odgłosów gotowania oraz zabawnych piosenek. Dodatkowe akcesoria: sól, pieprz, oliwa i warzywa pomogą Ci przygotować pyszne danie!Magiczna Tablica pozwala na rysowanie, a następnie wymazywanie rysunków, aby zabawę w Małego Artystę za


Graj na pianinku, poznawaj nuty i dźwięki. Przełóż stronę książeczki, posłuchaj dźwięków różnych instrumentów i poznaj ich nazwy!

 


Syolik Hobby odzielony jest na cztery różne zabawy. Minikuchenka z garnkiem, przyprawami oraz pokrętłem, które, gdy je przekręcamy, wydaje dźwięki gotowania. Jest jeszcze ogródek z warzywami, tablica do pisania oraz minipianino.