Smily Play Nagrywająca Mata do Tańczenia

99,00 zł


2507Muzyczna Mata Interaktywna do tańczenia zagwarantuje każdemu dziecku wspaniałą zabawę z dźwiękami ! Zabawka po rozłożeniu mierzy aż 130 cm długości i  40 cm szerokości. Dedykowana jest wszystkim maluszkom już od 2 roku ich życia. Różnorodność kolorów oraz wesoła stylistyka zabawnych ikonek przyciągają wzrok dziecka. 

Na powierzchni maty znajdziemy:
- 4 zwierzątka (kotek, piesek, żabka, ptaszek)
- 6 instrumentów muzycznych (gitarę, harfę, altówkę, fortepian, trąbkę, dzwonki)
- regulację głośności (dwa przyciski zwiększania i zmniejszania poziomu dźwięku)
- przycisk "demo" (prezentuje możliwości urządzenia)
- przycisk "rhythm" (aktywuje jeden z sześciu różnych rytmów)
- 10 dźwiękowych klawiszy gamy 

Po włączeniu przywita nas wesoła melodia, a trzy przyciski konsoli (stop, record i play) kolejno rozświetlą się -  oznacza to, że wszystkie funkcje działają prawidłowo. 
Zabawa jest bardzo prosta i przyjemna. Wszystkie klawisze i ikony na macie aktywujemy pod wpływem nacisku - mogą do tego posłużyć dosłownie wszystkie części ciała (zależy to tylko od dziecięcej wyobraźni). Tworzoną melodię natomiast możemy przy pomocy przycisku "record" zapisać do pamięci zabawki (nagrać można ograniczoną liczbę nutek, a melodia nie zapisuje się na stałe - po wyłączeniu pamięć zostaje wyzerowana) i odtwarzać wielokrotnie dzięki przyciskowi "play" (odtwarza tylko ostatnio zapisaną w pamięci melodię).

Zabawka wymaga trzech baterii typu AA 1.5V.