Smily Play POCZUJ RYTM

69,00 zł
Muzyka ma niezwykle dobry wpływ na dziecko: pomaga mu radzić sobie ze stresem, wycisza, uspokaja, pomaga zasnąć. Co więcej, może stać się prawdziwą pasją na całe życie.

Z pomocą odpowiednich zabawek możemy zachęcić dziecko do muzykowania i wspierać rozwój jego słuchu.
Poczuj Rytm pełni rolę prostej perkusji lecz może się zamienić też w konsolę małego DJ – tzw. mikser. W bardzo przystępny sposób wprowadza dziecko w świat dźwięków, rytmu i melodii. Rekomendowany wiek dziecka to 3 lata. Zabawką tak samo dobrze bawią się dziewczynki jak i chłopcy. Posiada wygodny uchwyt do przenoszenia.

Dzięki tej zabawce Twoje dziecko:

 
 
 
 

Zabawka "Poczuj Rytm" to świetna zabawa dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką oraz z poznawaniem świata dźwięków. Produkt rozwija poczucie rytmu oraz ćwiczy pamięć. Zabawka posiada 4 zabawy:
1- Play Right - Zagraj prawidłowo - usłyszysz melodię, do której można stwórzyć podkład muzyczny. Jeśli przestaniesz uderzać w bębny melodia zatrzyma się.
2- Follow me - Naśladuj mnie - spróbuj uderzyć w jeden z 4 bębnów, ten, który wskazuje światło na wyświetlaczu. Jeśli Ci się uda, zaświeci się zielona lampka. Brawo!
3- Magical Drum - Magiczne bębny - w tej zabawie bębny wydają różne dźwięki podczas gry. Wybierz dowolny podkład muzyczny (przycisk z lewej strony) i graj zgodnie z rytmem melodii.
4- Free Play - Swobodna gra - zabawa podobna jest do zabawy 3. Różnica polega na tym, że każdy bęben ma jeden dźwięk.
Zabawka wyposażona jest w pałeczki do gry i możliwość regulacji tempa i głośności.

Co zyskuje Twoje dziecko:

Słuchając wesołych melodyjek rozwija zmysł słuchu.
Rozwija zmysł dotyku.
Uczy się rozpoznawania dźwięków.
Rozwija koordynację wzrokowo- ruchową.
Będzie się znakomicie bawiło.