CHICCO Samochód zdalnie sterowany Billy czerwony

119,00 zł
Billy od CHICCO to zdalnie sterowany, czerwony samochód, który jeździ w różnych kierunkach do przodu, do tyłu w lewo i w prawo. Rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest czuły na ruch pilot, w kształcie kierownicy pozwala w łatwy sposób sterować pojazdem. Dziecko może kierować pojazdem wciskając przycisk odpowiadający jeździe do przodu lub do tylu oraz wykonać skręt obracając pilot w wybranym kierunku.

W trakcie jazdy do przodu lub do tyłu włączają się odpowiednie światła oraz silnik wydaje odgłosy dodawanego gazu jadąc do przodu oraz odgłos ostrzegawczy jadąc do tyłu. Skręcając, umieszczone na pilocie kierunkowskazy zapalają się w zależności od obranego kierunku.

Na pilocie znajduje się również przycisk klaksonu, który wydaje dźwięki ostrzegawcze oraz po wciśnięciu którego zapalają się wszystkie światła.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 2 lat, przyczynia się do doskonalenia umiejętności koordynacji ręki i obsługi pilota oraz pozwala maluchowi zwiększyć pole widzenia.

Wymiary: 16,5cm / 14cm / 11,5cm  

Kreatywne zabawki firmy Chicco oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualanego. Każda z zabawek wznosi coś nowego do życia dziecka gdyż opracowana jest z myślą o najmłodszych.

Fantastyczna jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że jest to produkt na wiele lat!