Dumel Discovery Rajska wyspa

75,00 zł
Dumel Discovery od lat specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych zabawek edukacyjnych dla dzieci wspierających ich codzienny rozwój od pierwszych dni ich życia.  Oferuje wysokiej jakości, bezpieczne zabawki pomagające dzieciom w przyjemny, swobodny sposób poznawać otaczający ich świat oraz rozwijać wyobraźnię, motorykę i zmysły.  Zabawki oferowane przez Dumel są bezpieczne i wytrzymałe i niezwykle kreatywne. Seria Wodna powstała z myślą o uprzyjemnieniu czasu kąpieli dziecka.

Rajska Wyspa

Spraw, by każda kąpiel Twojego maluszka stała się dla niego czystą przyjemnością i dawką niezwykłej zabawy! Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi niezwykła Rajska Wyspa od Dumel Discovery. Ta pełna kolorów i wesołych zwierzątek zabawka do kąpieli sprawi, że dziecko będzie niecierpliwie czekało na każdą kąpiel kojarząc ją z przyjemnym doświadczeniem i mile spędzonym czasem.
Na środku wyspy stoi niezwykła palma wyposażona w kubeczek do przelewania wody. Kiedy dziecko naleje ją do wnętrza palmy zacznie ona wypływać po jej liściach wprawiając w ruch obrotowe elementy. Miękka chmurka posiada sitko przepuszczające wodę - kiedy maluch maleje tam wodę wygląda ona jakby kapał z niej deszczyk! Delfinek oraz ruchoma ośmiorniczka to kolejna porcja wodnej zabawy dla Twojego dziecka - delfinek nurkuje w wodzie, a ośmiorniczka otwiera i zamyka kanał dla przepływającej łódki. Łódeczka może poruszać się po specjalnym korycie wypełnionym wodą.